Akcje misyjne

Włącz się w akcje tematyczne wspomagające
misjonarzy organizowane przez
Referat Misyjny z Pieniężna.

Zamów Mszę Świętą

Tutaj możesz zamówić Mszę św. zwykłą,
Msze św. Wieczyste, Msze Gregoriańskie
i inne.

Wspomóż misjonarzy

Obejmij patronatem misjonarza
lub przekaż ofiarę pieniężną
na cel misyjny.

Wszystkim uczestnikom Misyjnych Wieczystych Mszy Świętych z serca hojnie udzielamy naszego Apostolskiego Błogosławieństwa i jednocześnie wyrażamy nasze głębokie uznanie tym, którzy spiesząc z pomocą głosicielom Ewangelii przyczyniają się do rozkrzewiania Słowa Bożego po całym świecie.

Franciszek, papież
Watykan, dnia 5 czerwca 2013 r.

Misyjne Msze Święte Wieczyste są to msze zbiorowe, odprawiane na mocy przywileju papieskiego, udzielonego Zgromadzeniu Słowa Bożego. W Zgromadzeniu odprawia się codziennie siedem Mszy Świętych w intencjach osób wpisanych do Księgi Wieczystych Mszy Świętych. Osoby wpisane do tej Księgi mają udział w owocach tych Mszy Świętych oraz w łaskach związanych z dziełem rozkrzewienia wiary. Ofiary składane z tej okazji przeznaczone są na rozwój misji.

Chrystus nie pozwala się wyprzedzić w nagradzaniu tych, którzy wspierają Jego dzieło misyjne wpisując siebie i inne osoby do udziału w Misyjnych Wieczystych Mszach Świętych.

Istnieją liczne świadectwa obfitych owoców duchowych w życiu osób wpisanych do Księgi Misyjnych Wieczystych Mszy Świętych.

Zgromadzenie Słowa Bożego (Księża Werbiści) może w imieniu Kościoła kontynuować dzieło misyjne dzięki Waszym modlitwom, uczestnictwu w różnych dziełach duchowych oraz dzięki ofiarom, które są składane przy okazji zamawiania Mszy Świętych Wieczystych oraz innych Mszy św.

*       *       *

 

 • Kogo można wpisać do udziału w Mszach Świętych Wieczystych?
  Można wpisać osobę żyjącą lub zmarłą. Każdy wpis jest indywidualny czyli z imienia i nazwiska. Wpis do księgi mszy wieczystych jest wspaniałym duchowym prezentem z okazji chrztu świętego, I komunii świętej, zawarcia małżeństwa, ślubów zakonnych, święceń kapłańskich, jubileuszów, imienin, urodzin itp.

 • Jak wpisać osobę do udziału w Mszach Wieczystych?
  Można to uczynić osobiście, listownie, mailowo, a ofiarę pieniężną przesłać przekazem pocztowym lub bankowym. Wystarczy podać swój adres do korespondencji oraz imię i nazwisko osoby, która ma być wpisana, zaznaczając czy jest to osoba zmarła czy żyjąca. Można stosować zwyczajowe skróty: dla zmarłych „śp.” lub „+”, a dla żyjących „ż.”. Ofiara na cele misyjne przy wpisie jednej osoby wynosi nie mniej niż 25 zł.

 • Czy można wpisać np. Rodzinę Kowalskich?
  Nie, ponieważ każdy wpis do księgi jest indywidualny. Można natomiast wpisać wszystkich członków rodziny z osobna. Każda wpisana osoba otrzymuje swój własny obrazek potwierdzający wpis, oprócz małżonków, którzy na wyraźne życzenie mogą otrzymać wspólny obrazek pamiątkowy.

 • Czy można wpisać osobę, która jest już wpisana przez innego ofiarodawcę?
  Można, choć nie jest to konieczne. Raz wpisana osoba ma już swój udział w duchowych dobrach płynących z Mszy Wieczystych. Może to być jednak duchowo pożyteczne ze względu na specjalną intencję nowego ofiarodawcy.

 • Czy należy na nowo wpisać zmarłego, który był już wpisany jako żyjący?
  Nie ma takiej konieczności. Udział w łaskach wypraszanych w Mszach Wieczystych wpisana osoba posiada tak za życia jak i po śmierci.

 

 

Msze Święte zamawiać można:

 • osobiście w naszym Biurze Misyjnym
  (ul. Ostrobramska 90, 04-118 Warszawa)
 • listownie (adres jak wyżej)
 • telefonicznie (22 610 79 53)
 • wysyłając wiadomość email (warszawa@werbisci.pl)
 • wypełniając formularz ONLINE

form icon blZamów ONLINE
Misyjne Msze Święte Wieczyste

 

Ofiary za zamówione Msze Święte można składać osobiście lub przekazem pocztowym na adres:

Księża Werbiści
ul. Ostrobramska 90
04-118 Warszawa
warszawa@werbisci.pl

albo przekazem bankowym na rachunek

28 1600 1462 1845 5484 7000 0001

Prosimy wyraźnie wypisywać adres
do korespondencji i cel ofiary.
Oprócz wysłania przekazu pieniężnego prosimy informować nas drogą mailową, listownie lub telefonicznie o intencji Mszy Świętych.

W przypadku wątpliwości lub reklamacji
prosimy o kontakt z naszym Biurem Mszy Świętych w Warszawie pod numerem telefonu
22 610 79 53.

Biuro jest czynne od poniedziałku do piątku
w godz. 9.00-12.30 oraz 14.00-18.00.

JSN Pixel is designed by JoomlaShine.com